slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow

Model TGM univerzál pro všechny kategorie

Tři roky po svém uvedení dostává model TGM výraznou tvář odpovídající nové generaci Trucknology®. S celkovou hmotností od 13 do 26 t a s motory o výkonu od 250 do 340 HP je TGM univerzálním modelem ve své třídě.

Vyšší hospodárnost díky inovativní technologii pohonů

Pod kabinou řidiče jsou umístěny nové, výkonné motory s nekomplikovanou technologií MAN PURE DIESEL®: inovativní recirkulace spalin (AGR) a vstřikování common-rail. Všechny výkonové stupně ve třídě výfukových zplodin EEV nebo volitelně Euro 5 umožňují neomezenou jízdu ve vnitřních zónách měst se zvýšenou ochranou ovzduší.

Model TGM univerzál pro všechny kategorieModel TGM univerzál pro všechny kategorieModel TGM univerzál pro všechny kategorieModel TGM univerzál pro všechny kategorieModel TGM univerzál pro všechny kategorie

Vyšší spolehlivost díky bezpečnosti

Vysoce aktuální elektronicky řízený brzdový systém (EBS) poskytuje v této třídě vysokou bezpečnost. Volitelná ochrana proti smyku a převrácení (ESP) chrání řidiče i přepravované zboží.

Více venku – více uvnitř

Venku čeká zlepšená aerodynamika a přívětivý vzhled, uvnitř si řidiči mohou vychutnat kvalitní sedačky a nově vyvinutou ergonomickou koncepci. Atraktivní multifunkční volant je sériově k dispozici u kabin L a LX.

TGM od společnosti MAN – to je špičková technologie splňující nejvyšší nároky na hospodárnost, spolehlivost a komfort.

Kabina CKabina LKabina XL