slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow

Model TGL - nejlehčí všestrannost

Truck of the Year 2006“ o hmotnosti 7,49 až 12T má nyní také výrazný vzhled generace Trucknology®. Paleta motorů sahá od 150 do 250 HP a model TGL může nabídnout ještě mnoho dalšího…

Vyšší hospodárnost díky inovativní technologii pohonů

Pod kabinami C, L, LX nebo Doka jsou umístěny nové, výkonné motory s nekomplikovanou technologií MAN PURE DIESEL®: inovativní recirkulace spalin (AGR) a vstřikování common-rail. Všechny výkonové stupně ve třídě výfukových zplodin EEV nebo volitelně Euro 5 fungují bez přídavků aditiv a umožňují neomezenou jízdu ve vnitřních zónách měst se zvýšenou ochranou ovzduší.

Vyšší spolehlivost díky bezpečnosti

Vysoce aktuální elektronicky řízení brzdový systém (EBS) poskytuje v této třídě vysokou bezpečnost. Volitelný stabilizační program (ESP) chrání řidiče i přepravované zboží.

  Model TGL - nejlehčí všestrannost  Model TGL - nejlehčí všestrannost  Model TGL - nejlehčí všestrannost  Model TGL - nejlehčí všestrannost  Model TGL - nejlehčí všestrannost

Více než jen obyčejné 7,5tunové vozidlo

Snazší přeprava díky optimalizované hmotnosti vozidla, která přináší výrazně vyšší užitečnou zátěž.

Přidaná hodnota: Hmotnost 12 tun bez nutnosti placení mýtného


Vůz o hmotnosti 15 tun na bázi modelu TGL je možné odlehčit na 11,99 tun, a tak jej např. v Německu provozovat bez nutnosti placení mýtného.

Více venku – více uvnitř           

Venku čeká zlepšená aerodynamika a přívětivý vzhled, uvnitř si řidiči mohou vychutnat kvalitní sedačky a nově vyvinutou ergonomickou koncepci. Atraktivní multifunkční volant je sériově k dispozici u kabin L a LX.

Kabina CKabina L  Kabina XL

Model TGL, to znamená Trucknology® pro všechny branže – špičková technologie firmy MAN.