slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow
slideshow

Model TGS pro stavbu a tahač návěsů

Robustní, ekonomický a bezpečný, to jsou vlastnosti modelu MAN TGS. Své uplatnění najde na stavbách, při  přepravě těžkých břemen nebo místní dopravě.

Různé pohony pro 18 až 41 t

S TGS máte nejlepší trakci pro každý druh povrchu bez ohledu na to, zda je na stavbě, na silnici nebo na kluzkých silnicích. Vzhledem k různým druhům pohonů, například MAN HydroDrive®, zvládnete jakékoli nároky.

Model TGS pro stavbu a tahač návěsůModel TGS pro stavbu a tahač návěsůModel TGS pro stavbu a tahač návěsůModel TGS pro stavbu a tahač návěsůModel TGS pro stavbu a tahač návěsůModel TGS pro stavbu a tahač návěsů

Inovační technologie

MAN TipMatic - automatický režim zajišťuje bezpečné a ekonomické využití.
Zapínatelný pohon přední nápravy MAN HydroDrive® zajistí lepší trakci např. na stavbě.

Hospodárné s vynikající aerodynamikou

Snížení o 4 % součinitele odporu vzduchu (Cw) vede ke snížení spotřeby paliva a snížení hlučnosti na silnici o 30 % ve srovnání s předchozím TGA.

EEV v komunálním provozu

Speciálně pro komunální vozidla a pro použití v místní a distribuční dopravě poskytuje motor EEV možnost neomezené jízdy ve vnitřních zónách měst se zpřísněnou ochranou životního prostředí.

Tři typy kabiny M, L a LX

Kompaktní vnější rozměry a maximální délky nástaveb, stejně jako velký a komfortní vnitřní prostor pro řidiče.

Kabina MKabina LKabina LX

Design, bezpečnostní systémy, inovativní technologie podvozku a nízké provozní náklady - díky těmto vlastnostem se vůz stává novým standardem pro hospodárnou práci.